Obera Beach #105

Belangrijkste voorzieningen

  • 33 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 2 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    Op een welgelegen locatie binnen 5 minuten wandelen van Junkanoo Summer Festival, biedt 1-slaapkamer Obera Beach #105 Freeport appartement plaats aan maximaal 2 gasten. Dit appartement van 33 m² biedt moderne faciliteiten, zoals Wi-Fi en benodigdheden zoals privéparkeren voor autoreizigers.

    De Jachthaven van Port Lucaya is op 2 km verderop en de Port Lucaya Marketplace is gelegen binnen 2,1 km van het 1-badkamer appartement. Obera Beach #105 appartementen liggen op 350 meter verwijderd van het strand. Deze accommodatie is op 6 km van Leo's Art Gallery genesteld.

    De accommodatie biedt gasten een balkon, een terras en een woonkamer, evenals modern comfort zoals airconditioning en een wasmachine. Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en badlakens in het appartement. Er is ook een inloopdouche en een apart toilet.

    Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt Obera Beach #105 appartement een kitchenette met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven. Dit appartement is gelegen op 5 km van Grand Bahama luchthaven. Actieve gasten kunnen windsurfen, kanoën en wandelen, samen met een tennisbaan.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 11:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 10:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

    Kameropties bij Obera Beach #105 Freeport

    De accommodatie biedt gasten een balkon, een terras en een woonkamer, evenals modern comfort zoals airconditioning en een wasmachine. Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en badlakens in het appartement. Er is ook een inloopdouche en een apart toilet.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Obera Beach #105 Freeport Buitenkant foto Obera Beach #105 Freeport Voorzieningen foto Obera Beach #105 Freeport Voorzieningen foto Obera Beach #105 Freeport Andere info foto Obera Beach #105 Freeport Voorzieningen foto Obera Beach #105 Freeport Buitenkant foto Obera Beach #105 Freeport Zwembad foto Obera Beach #105 Freeport Buitenkant foto Obera Beach #105 Freeport In de buurt foto Obera Beach #105 Freeport Buitenkant foto
    Appartement op de Begane Grond

    Grootte: 33 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +

    Locatie bij Obera Beach #105 Freeport

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Internationale Luchthaven Grand Bahama
    16.7 km

    Bezienswaardigheden (9)

    Lucaya Golf & Country Club
    750 m
    Garden of the Groves
    750 m
    Casino at the Radisson Grand Lucayan
    850 m
    Marktplaats Port Lucaya
    850 m
    Strand Lucaya
    850 m
    Count Basie Square
    850 m
    Count Basie Square Bandstand
    850 m
    Lucayan Park-golfbaan
    1.2 km
    Pirate's Cove Zipline and Water Park
    1.6 km

    Gastbeoordelingen van Obera Beach #105 Freeport

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Bahama's

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Obera Beach #105 appartement?
      De grootte van Obera Beach #105 appartement is 33 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Obera Beach #105 Freeport